Korzyści dla najemcy

Dlaczego warto z nami współpracować?

» Super lokalizacje

Wszystkie nasze mieszkania są bardzo dobrze zlokalizowane i skomunikowane z resztą miasta.

» Mieszkania i pokoje świeżo po remoncie

Jeśli nie lubisz spać na używanym materacu, korzystać ze starej kuchenki, lodówki i natrysku... też uważamy, że nie jest to fajne... i dlatego wszystko jest nowe i pachnące. 

» Mieszkania i pokoje w całości przeznaczone na wynajem

Jesteś sobie sterem i okrętem, zero skrępowania. Wszystkie media są miejskie, nie ma zatem żadnych problemów z ogrzewaniem czy ciepłą wodą. .

» Pełne wyposażenie 

Pokoje są jasne i przestronne, umeblowane (łóżka pojedyncze, szafa, biurko, krzesła, regały i inne meble, które są potrzebne). Kuchnia w pełni wyposażona - przygotujesz sobie posiłki lub przechowasz przywiezione jedzenie. W pełni wyposażona łazienka z kabiną prysznicową. Oczywiście żelazko, odkurzacz, deska do prasowania, suszarka do ubrań to standard. 

» Starannie dobieramy najemców bez odstępstw od pewnych reguł 

Dzięki temu masz pewność, że w mieszkaniu zamieszczają poważni ludzie, z którymi miło będzie je dzielić. Oferta dla osób spokojnych i niepalących. 

» Bezprzewodowy internet

Internet bezprzewodowy bez limitu w cenie - nie trzeba podpisywać dodatkowych umów z operatorem. Skorzystasz sobie z niego jak lubisz i potrzebujesz na laptopie, tablecie lub smartfonie - ściągniesz pocztę pliki, przejrzysz strony, pogadasz na Skype. 

» Profesjonalny wynajem

Pokoje wynajmowane przez firmę. Umowa, rachunek lub faktura VAT - to u nas standard. Szanujemy prywatność każdego Najemcy. Najem opieramy na dobrych relacjach i zaufaniu.